Instagram Youtube Magazine

Více o projektu

Naše společnost Luka Residential představuje jedinečný koncept, jak a kam posunout nájemní bydlení v České republice. Od začátku se snažíme našim klientům nabízet více, než je dnes běžným standardem.

Luka Living je originálním a revolučním projektem 21. století. Moderní nájemní bydlení s hotelovými službami v Praze, v plně vybavených bytech, je ve střední Evropě zcela unikátní myšlenka.

Nájemní komplex Luka Living je nejmodernější rezidenční budovou v ČR s 15 nadzemními a 2 podzemními podlažími parkingů. Jedná se o mimořádně úspornou budovu v energetickém standardu A, všechny byty jsou vybaveny rekuperací vzduchu a teplé vody, vybaveny jsou i systémy domácí automatizace. Na chodbách mají rezidenti k dispozici shoz odpadu, dále recepci, privátní wellness, ostrahu objektu, úklidovou službu…

Jedná se zároveň o polyfunkční budovu. Bydlení je součástí obchodního centra. Klienti mají k dispozici nejen řadu obchodů a služeb, ale i restaurace či fitness.

Specifikem projektu je propojení areálu se stanicí metra Luka „suchou nohou“. Jedná se o ojedinělý bytový areál s komplexními doplňkovými službami.

Jsme cenově dostupní všem. Vítejte v Luka Living!

Facebook Instagram Youtube Newsletter Magazine
© 2022 Luka Residential s.r.o.