Instagram Youtube Magazine

Více o projektu

Naše společnost Luka Residential představuje zřetelný koncept, jak a kam posunout nájemní bydlení v České republice.

Nabídneme klientům rozhodně více, než je dnes běžné a než oni sami očekávají. Chceme jim ukázat, jak mohou bydlet, protože sami nájemci na to ani nepomyslí, ani je to nenapadne.

Současné nájemní bydlení v Praze jsou hlavně panelákové byty s vybavením Ikea (event. po příbuzném apod.), nebo starší byty, zcela neenergetické, bez výtahu apod.

My chceme určovat trendy bydlení. Inspirace hledáme, mimo jiné, v západních zemích, kde je toto odvětví podstatně vyspělejší, a kde v nájemních bytech bydlí 50% populace.

Proto v Luka Living najdou klienti tiché byty, zdravotní matrace, bidety, krby, v garážích nebo nabíjecí stanice pro elektromobily. Proto jsou naše byty postaveny v nízkoenergetickém standardu PENB „A“, v objektu je tříděný shoz odpadu. Jsme suchou nohou na metru a výtahem sjedete přímo do našeho obchodního centra atd, atd…. Občas si připadáme jako ve vědecké laboratoři.

Naše reálné vize tak přestávají přímo souviset s typem nájemního či vlastnického bydlení.

Je to zkrátka revoluce v bydlení!

Navíc se rozvíjíme, máme další nové projekty, klienti mohou využít produktu „Living apartments“ a užívat společně servisu naší recepce, údržby, úklidu a dalších služeb, ať už bydlí v kterémkoliv našem projektu.

Další klíčovou myšlenkou je obecná výhoda nájemního bydlení oproti bydlení vlastnickému. Výhoda se jmenuje: Svoboda. Motto zní: Žijte svobodně, bydlete bez závazků! Naše ekonomické výpočty ukazují, že pokud se například rozhodnete odložit koupi bytu o tři roky a tuto dobu strávit v našem nájemním bytě, nijak si finančně neuškodíte. A získáváte právě onu výhodu svobody rozhodovat se, nebýt vázán na jednom místě, nemít závazky k bankám a za tři roky při koupi budete mít o tři roky novější byt i jeho vybavení, a s velkou pravděpodobností za sebou lépe promyšlené rozhodnutí.

Věříme, že nájemní bydlení umí být plnohodnotnou alternativou vlastnickému bydlení.

A chceme ukázat, že v našich bytech najdou klienti trendy bydlení, kvalitu a doplňky, které je příjemně překvapí, možná až zaskočí! Porovnejte si parametry bytů s konkurencí, jsme přesvědčeni, že nenajdete alternativu.

A úplně nakonec: K tomu všemu jsme navíc i cenově dostupní!

Všechny síly jsme věnovali tomu, abychom vymysleli jedinečný produkt, na který můžeme být patřičně hrdí, a který bude radost nabízet!

Facebook Instagram Youtube Magazine
© 2021 Luka Residential s.r.o.