Instagram Youtube Magazine

Mobileko

Jsme kolektiv specialistů, jejichž koníčkem je svět mobilních telefonů a tabletů všech značek. Naše společnost Mobileko stále drží krok s vývojem mobilních zařízení. Nabízíme jak servis a opravy telefonů a tabletů, tak zároveň provozujeme eshop www.mobileko.store, kde nabízíme širokou škálu příslušenství i nové a zánovní mobily.

Opravy a servis telefonů je náš každodenní chléb již pěknou řádku let. V roce, kdy se Google Chrom stal nejpopulárnějším vyhledávačem, Simpsonovi vyšli v 500 dílu a Tomáš Berdych s Petrou Kvitovou získali Hopmanův pohár, jsme se zrodili i my.

Najdete nás v internetovém prostředí (FB, INSTA, ESHOP, WEB) i v reálném světě. Po celé Praze nabízíme své služby prostřednictvím Mobileko poboček. Jednu takovou najdete nyní i v Luka Living.

Na pobočce si můžete nechat opravit mobilní telefon, zakoupit si nový nebo nám můžete donést starý telefon k výkupu. Najdete zde i různé kryty, pouzdra, tvrzená skla, sluchátka, powerbanky a další příslušenství.

A nejen to! Na pobočce Vás obslouží profesionální obsluha, která Vám ráda zdarma poradí s výběrem telefonů či vhodné ochrany telefonu.

Tak neváhejte a navštivte nás! Jsme tu pro Vás.

OTEVÍRACÍ DOBA

  • PO - PÁ 09:00 - 19:00
  • SO - NE Zavřeno

KONTAKT

+420 770 698 677
info@mobileko.cz

ODKAZY

http://www.mobileko.cz
http://www.facebook.com/mobileko.cz
http://www.instagram.com/mobileko.cz
Facebook Instagram Youtube Newsletter Magazine
© 2022 Luka Residential s.r.o.