Pracovní náplň:

  • Asistentská činnost pro ředitele společnosti a přímého nadřízeného
  • Administrativní podpora vedení společnosti
  • Zajišťování občerstvení na porady a péče o návštěvy
  • Firemní korespondence
  • Příprava a obstarávání podkladů či potřebných dokumentů (reporty, seznamy, dodatky ke smlouvám apod.)
  • Vyřizování administrativních úkonů (kopírování, tisk, vyřizování emailů)
  • Zajišťování plynulého chodu recepce a nájemního komplexu (správa kartového, a klíčového systému, vjezdového systému, komunikace s klienty)
  • Dohled na režimem vstupu osob a automobilů do objektu
  • Práce s programem SAP, INTIS

Požadujeme:

·       Středoškolské vzdělání ukončené maturitou

·       Aktivní znalost angličtiny – denní použití

·       Předchozí praxe na stejné pozici výhodou

·       Dobrá znalost MS Office

·       Příjemné a kultivované vystupování

·       Samostatnost, spolehlivost a pečlivost

·       Zákaznicky orientovaný přístup

Nabízíme:

·       Zázemí stabilní rostoucí společnosti

·       Práce v příjemném a moderním prostředí

·       Místo pracoviště na stanici metra B – Luka

·       5 týdnů dovolené od počátku pracovního poměru

·       Benefity dle vlastního výběru ze systému Kafetérie

·       Nástup možný IHNED